Kamizelka polarowa Outdoor Fleece

54,90 zł
Netto

Na odzieży reklamowej nanosimy logo w formie nadruku bądź haftu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym : promio@promio.pl

tel 794 913 000
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Męska kamizelka polarowa marki Russell. Kołnierzyk typu cadet. Boczne kieszenie z odwróconymi zamkami i wewnętrzną podszewką z siatki. Każdy zamek ma sznurek do zapinania. Struktura paneli bocznych zapewnia nowoczesne dopasowanie. Sznurek ściągający w obszyciu.
Hurtownia odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej Promio.pl oferuje outdoorowe kamizelki z polaru dostepne w wersji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kamizelki polarowe do wykorzystania na różnorodnych imprezach sportowych oraz jako odzież pracownicza. Wykonane z wysokiej jakości polaru. Nadają się do użytku przez cały rok. Marka Russell to dobra jakość w przystępnej cenie. Preferowana metoda znakowania: haft.

K-OF