Kubek Adel

6,59 zł
Netto

Kubek wykonany z porcelany w ciepłym odcieniu - New Bone China. Wielką zaletą modelu Adel jest pojemność aż 360 ml. Proste ścianki kubka rozszerzają się ku górze, ucho jest szerokie i ma prosty kształt co sprawia, że jest bardzo wygodne w użytkowaniu oraz posiada dużą powierzchnie zdobienia. Kubek może być szkliwiony na zewnątrz lub w środku na kolory z oferty podstawowej oraz malowany na zewnątrz na wybrany kolor wg wzornika Pantone.

Standardowo pakowany w kartony zbiorcze po 36 szt.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Cena dla 50szt w kolorze białym, bez nadruku. Do wyceny kubka z nadrukiem zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym : promio@promio.pl ;tel 530 503 485

K-Adel